כל מה שצריך לדעת כדי לשווק ולהביא לקוחות

פגישת אסטרטגיה 

להגדלת מכירות!

לא אוהב מכירות? זה בשבילך.

תוכניות ליווי

 

 VISION לעסקים

תוכנית מקיפה להגדלת רווחים

בנייית אסטרטגיה שיווקית לטווח ארוך ושיפור הפעילות השיווקית הקיימת להגדלת מכירות והתרחבות העסק. ליווי מלא ליישום האסטרטגיה והצלחת העסק.

Bussines Starter

תוכנית מקיפה לבניית עסק

 ליווי צמוד ובניית אסטרטגיה שיווקית ליצירת תהליכי שיווק יעילים והגדלת מכירות, דיוק קהל היעד, כתיבת תוכן מקצועית, ליווי בבניית עמודי נחיתה, רשימת תפוצה ועבודה נכונה עם מערכת דיוור. 

 

איך אני יכול לעזור לך?

משיחה לעסקה סגורה

אימון ובניית תהליך מכירה להגדלת רווחים

תכנון תהליך מכירה מדוייק להגדלת רווחים. איך לפעול בכל שלב כדי לנהל תהליך מכירה מנצח. השירות כולל אימון מכירות אחד על אחד לביצוע מושלם של תהליך המכירה.

בוסט עסקי

פגישה לקבלת תנופה עסקית וצעדים להגדלת מכירות 

בניית טקטיקה ומסמך המלצות מפורט לשיפור הפעילות השיווקית שלך בדיגיטל.תכנון משפך שיווקי ליצירת פניות ולקוחות איכותיים, גיבוש דרכי פעולה לתנופה עסקית מהירה.

להיות אוטוריטה בתחומך

תכנון תהליך היכרות להגדלת מכירות

תכנון תהליך היכרות (משפך שיווקי) מדויק עם קהל היעד ליצירת פניות ורווחים לעסק שלך. כל תהליך מתוכנן בקפידה במיוחד לכל עסק ומותאם למטרתו. כל השלבים החשובים שיגרמו ללקוח שלך לקנות!

להפוך תוכן לכסף

הדרכה אישית לתוכן שמביא לקוחות

איך להפוך את ההשקעה והמאמצים שלך בתוכן ללקוחות וכסף. להגדיל מכירות באמצעות תוכן איכותי ויעיל. נלמד כיצד למגנט את הלקוח, להכין אותו למכירה קלה ולהגדיל רווחים.

מאמרים נבחרים

האתר שלכם הוא המקום שיגרום ללקוח להעריך אתכם ולהגיד לעצמו "אני חייב לעבוד איתו!". זה המקום בו הוא יכיר אתכם לעומק כדי שביום בו יפנה אליכם, הוא כבר יהיה 90% משוכנע ולכם לא תהיה הרבה עבודת מכירה. אז מה צריך להיות באתר שיביא לכם לקוחות?

נכון אנחנו לא באים מרקע של מכירות והמקצוע שלנו שונה בתכלית. אני יודע שאתם כנראה גם לא אוהבים את זה וכל פעם שאתם שומעים את המילה מכירות אתם נרתעים קצת ומחפשים להימנע. אבל אנחנו עצמאיים ואין לנו איש מכירות שימכור בשבילנו.

הכנסו לבלוג וקראו מאמרים ומדריכים נוספים-

לקוחות מספרים

מורנה סלוקי

"גאיה"

קורסים וסדנאות למציאת אהבה 

התחלנו עבודה עם דרור לפני זמן קצר ומיד על ההתחלה הופתעתנו מרמת התוכנית הגבוהה שבנה עבורנו. מהפגישה הראשונה זיהה מי אנחנו, ראה את נקודות החוזק והחולשה וידע איך לכוון אותנו ולקדם נקודות שהיו שקופות עבורינו עד כה. ההשקעה, האכפתיות והמסירות של דרור כלפינו עוזרות לנו למצוא את התשוקה לחלקים בעסק שעד כה היו מאתגרים מאוד.

מודה לך מאוד על הליווי המדהים.

"דרור יכול להקפיץ כל עסק כמה רמות

קדימה וזכינו שמצאנו אותו לעסק שלנו"

דוד אזולאי

קואוצ'ר ומפתח שיטת Phone Coach

"דרור הוא שותף לדרך!

התחלתי בשורה התחתונה,

כי מבחינתי זה אומר הכל"

דרור הוביל אותי ועזר לי לרקום את השירות ביסודיות ומקצועיות, חשוב לציין שאין שני לו ביכולת לרדת לפרטים. הוא הכיל אותי ברגעים של נפילת אנרגיה וידע להחזיר אותי לעשייה. אני נזכר בשיחות המוטיבציה שלו ומודה שאם הייתי לבד, כנראה הייתי מרים ידיים ומוותר.

אז לסיום אומר, זו לא רק חוות דעת אלא גם תודה!

דרור, תודה לך מעומק ליבי.

ליאור גולסאד

צלם, בעליו של סטודיו לצילום

Lior Golsad photography

"האסטרטגיה שבנה והעבודה עם דרור היו נקודת מפנה עבור העסק שלי"

בתהליך העבודה עם דרור, נחשפתי לדרכים נוספות לשיווק העסק שלי. הצלחתי להניע את עצמי לעשייה יותר נכונה מבחינה שיווקית והבנתי שזהו עולם מגוון עם המון דרכים שבכלל לא ניסיתי ללכת בהן. הצלחתי להבין יותר לעומק את קהל היעד שלי ואיך להגיע אליו.

היום העסק שלי נמצא במקום אחר לחלוטין, ואנחנו ממשיכים לעבוד יחד כדי לפתח ולמנף את העסק עוד יותר. 

אודות
 

דרור ברק, אסטרטג שיווק, איש מכירות, מלווה עסקים וחברות להגדלת מכירות. ניסיון של מעל 12 שנה בעולם השיווק והמכירות.  

BA בפרסום ותקשורת שיווקית.

התשוקה שלי היא לעזור לבעלי עסקים לממש את הפוטנציאל והכישרון שלהם. אני יודע כמה זה מתסכל לדעת שייש לך את זה ואתה באמת יכול לעזור לאנשים אבל הלקוחות לא מגיעים. אני רואה את זה כל יום,  בעלי עסקים, מקצוענים ומוכשרים שמתייאשים כי נכשלו בשלבי השיווק ומכירה.

בדיוק כאן אני נכנס לתמונה, אני אלווה אותך ואעזור לך לממש את היכולות שלך בעזרת שיווק נכון שיביא תוצאות תוך כמה חודשים ספורים.

ובמילים פשוטות יותר... אעזור לך להגדיל מכירות.

למה אני?

כמו שותף רק בלי אחוזים, אני אהיה שם עבורך במאת האחוזים. אני הרבה יותר מיועץ. אני לא אומר ללקוחות שלי מה לעשות, אני מראה להם איך לעשות ועושה יחד איתם יד ביד. העבודה תהיה מאוד פרקטית ומעשית בשביל להבטיח שהעסק שלך יתקדם ויצליח כלכלית. וכדי לוודא שבעתיד הלא רחוק, תוכל/י לעשות פעולות שיווק גם בלעדיי ולהצליח בעסק.

 

רוצה יותר לקוחות?

|

050-4689170

Israel,Tel Aviv

תל אביב ,ישראל,ראשון לציון

  • Facebook
  • Instagram

 כל הזכויות שמורות לדרור ברק-אסטרטגיה שיווקית ©