לקוחות מספרים

לוגו עידן
לוגו מרגה
לוגו פיניקס
לוגו גט קייק
3
ליאור לוגו
50837888_2173011946284356_12195811021427
NEW LOGO
לוגו עידן
לוגו מרגה
לוגו פיניקס
לוגו גט קייק
3
ליאור לוגו
50837888_2173011946284356_12195811021427
NEW LOGO

"עשיר במלא ידע, מקצועי, סבלני ועם רצון אמיתי לעזור!"

דרור היקר!! אני רוצה להודות לך מכל הלב על הליווי, הטיפים, הרעיונות והשירות שנתת לי. הזמינות, הנתינה, הכנות והיחס החם לא מובנים מאליו! יצא לי לשוחח ולהכיר לא מעט יועצים ומלווים עסקיים. כל אחד והגישה והיחס שלו. אצלך זה אחרת. כיף ונעים לשוחח איתך. עשיר במלא ידע, מקצועי, סבלני, ועם רצון אמיתי לעזור! ממליץ באהבה לכל אחד ואחת! מעריך מאוד וכמובן נשמור על קשר.

עידן נגר

אוטודיגיטל- שיווק ואוטומציות לעסקים

דוד אזולאי

קואצ'ר ומפתח שיטת Phone Coach

בניית העסק שלי היתה ארוכה ומתישה, מבניית הרעיון ועד התוכנית העיסקית כי באתי עם רעיון חדשני ולכן לא היתה תבנית מוכרת שיכולתי להשתמש בה.יותר מהכל היו לי המון שאלות לא פתורות:מאיפה להביא את הכסף? איך אגיע ללקוחות? כיצד לשווק את השירות שלי? איך אקבע מחירון מתאים? האם זה יעבוד? ותוך כמה זמן אדע?

דרור הוביל אותי ועזר לי לרקום את השרות ביסודיות ומקצועיות, חשוב לציין שאין שני לו ביכולת לרדת לפרטים. הוא הכיל אותי ברגעים של נפילת אנרגיה וידע להחזיר אותי לעשייה. אני נזכר בשיחות המוטיבציה שלו ומודה שאם הייתי לבד אז כנראה הייתי מרים ידיים ומוותר.

אז לסיום אומר, זו לא רק חוות דעת אלא גם תודה! דרור, תודה לך מעומק ליבי.

"דרור הוא שותף לדרך ! התחלתי בשורה התחתונה, כי מבחינתי זה אומר הכל."

התחלנו עבודה עם דרור לפני זמן קצר ומיד על ההתחלה הופתעתנו מרמת התוכנית הגבוהה שבנה עבורנו. מהפגישה הראשונה זיהה מי אנחנו, ראה את נקודות החוזק והחולשה וידע איך לכוון אותנו ולקדם נקודות שהיו שקופות עבורינו עד כה. ההשקעה, האכפתיות והמסירות של דרור כלפינו עוזרות לנו למצוא את התשוקה לחלקים בעסק שעד כה היו מאתגרים מאוד.

מודה לך מאוד על הליווי המדהים.

"דרור יכול להקפיץ כל עסק כמה רמות קדימה וזכינו שמצאנו אותו לעסק שלנו"

מורנה סלוקי

גאיה - קורסים וסדנאות ליצירת זוגיות 

"האסטרטגיה שבנה והעבודה עם דרור היו נקודת מפנה עבור העסק שלי"

בתהליך העבודה עם דרור, נחשפתי לדרכים נוספות לשיווק העסק שלי. הצלחתי להניע את עצמי לעשייה יותר נכונה מבחינה שיווקית והבנתי שזהו עולם מגוון עם המון דרכים שבכלל לא ניסיתי ללכת בהן. הצלחתי להבין יותר לעומק את קהל היעד שלי ואיך להגיע אליו.

היום העסק שלי נמצא במקום אחר לחלוטין,

ואנחנו ממשיכים לעבוד יחד כדי לפתח ולמנף את העסק עוד יותר. 

ליאור גולסאד

צלם, בעליו של סטודיו לצילום - Lior Golsad 

הגעתי אלייך סקרנית וחוששת. כמטפלת שפיתוח תכנים הוא לחם חיקי אבל שיווק היה דבר עלום עם שם ותחושה לא טובה, לא הייתי בטוחה מה אפגוש. לשמחתי פגשתי אותך, מלא בהקשבה, רצון להעמיק ולהבין אותי ואת מה שהעסק שלי עושה, גמיש ומתחשב בי ובחששותיי, נדיב, נעים הליכות ומעל הכל מקצועי - משיב אותי לנתיב שוב ושוב, בודק ומוודא מה הצרכים שלי ומה צריך להעשות בכדי שנתקדם. עוזר לראות את העסק מנקודת מבט עסקית ולא רק טיפולית, מפשט את המשימות, עוזר למצוא שפה שיוצרת קשר עם הלקוחות האהובות והרצויות שלי.

"דרור עובד איתי בסבלנות ובדקדקנות כדי לגרום לחלום שלי לקרות"

פיניקס פן

ממעמקים - טיפול רגשי רוחני 

זכיתי ביועץ מקצועי מצויין שהוא מתנה אדירה לכל עסק

שרוצה לבנות את עצמו בצורה טובה ולאורך זמן .

רוצה עוד לקוחות? הגיע הזמן שנדבר

 drorbrk@outlook.co.il  |  050-4689170

  • Facebook
  • Instagram

 כל הזכויות שמורות לדרור ברק-אסטרטגיה שיווקית ©