top of page

יצאתם לעצמאות? 6 דברים שאתם חייבים לדעת

Management

עזבתם את העבודה ואתם מקימים עסק חדש, עכשיו הכל תלוי בכם, אתם מובילים את הספינה ואתם צריך להניע ולנווט אותה כדי שתוכלו להתפרנס בכבוד ולהגשים את החלום שלכם. הנה כמה דברים שלמדתי תוך כדי המסע שלי.

IMG_3909-Edit_pp_edited.jpg

הטבה מיוחדת!

פגישת אסטרטגיה לשיווק 

שמביא לקוחות

56523218_10157369537848678_2754563424020

"דרור יכול להקפיץ כל עסק כמה רמות קדימה וזכינו שמצאנו אותו לעסק שלנו"

מורנה סלוקי

"גאיה"-קורסים וסדנאות זוגיות

6 דברים שאנחנו חייבים לדעת לעשות כדי להיות עצמאיים ולהצליח:

1.לקחת אחריות עד הסוף

הכל תלוי בכם, אתם לא עוד חולייה בשרשרת, עכשיו אתם הכל. אל תחפשו תירוצים למה דברים לא מתקדמים, אתם אחראיים על הכל. את מנהל הבנק שלנו לא מעניין שהיו חגים, פסטיגלים, קיץ וכו'.  

2.להיות עקביים ולהניע את עצמכם

כדי להיות פרודוקטיבים ,אתם חייבים להיות עקביים בעבודה שלכם, זה שאתם עצמאיים לא אומר שאתם יכולים להרשות לעצמכם לעבוד 3 שעות ביום ראשון וביום שני 5. תגדירו לעצמכם מסגרת שעות שבה אתם עובדים כל יום ותקפידו עליה (פחות או יותר).

3.להיות מולטי טאסקרים

תצטרכו לתמרן בין העיסוק המרכזי שלכם לשיווק, מכירות, בניית מותג, ניהול פיננסי ועוד... אם אתם עצמאיים בתחילת הדרך, כנראה שאין לכם תקציב לקחת מלא בעלי מקצוע וגם אם כן, אתם צריכים שתהיה לכם הבנה לפחות בסיסית במגוון תחומים מעבר לעיסוק שלכם כדי לתקשר ולהתנהל מולם.

4.למצוא סביבת עבודה אופטימלית

יצאתם לעצמאות וכרגע כנראה שאתם עובדים מהבית, גם אני הייתי במקום הזה. לאחר שבוע הבנתי שאין מצב שאני יכול להמשיך ככה. הבנתי שאני חייב סביבה אחרת כדי להיות מרוכז ופרודוקטיבי. אני חייב לצאת מהבית ולחזור, להרגיש מקום עבודה. אז לחלקנו זה מצויין לעבוד מהבית אבל אם זה לא, תמצאו בית קפה, ספרייה, חוף או משרד בעלות נמוכה (יש היום המון אפשרויות כאלו).

5.להאמין, אבל באמת להאמין בעצמכם עד הסוף!

אם אתם לא שם עדיין, תחשבו פעמיים אם נכון לכם לעזוב עכשיו את העבודה או לקחת צעדים הרי גורל. תחשבו איך אתם בונים לעצמכם את הביטחון שאתם מסוגלים להיות עצמאיים. תקחו לקוח אחד בחינם, תתנסו במה שאתם רוצים לעשות. אני לקחתי 2 לקוחות בחינם, הכנתי חוזה שמבהיר מה אני מתחייב אלייהם ומה הם אליי. כמה זמן אני יעבוד בחינם ומה תהיה עלות השירות שלי במידה ונחליט להמשיך לעבוד יחד לאחר מכן. דרך אגב, 2 הלקוחות הללו המשיכו איתי לאחר מכן והם הלקוחות הראשונים שהניעו את העסק שלי קדימה. בעזרת המהלך הזה הוא נבנה, התחלתי לעשות כסף וקיבלתי גב להמשיך ולקדם אותו.

6.לזכור שזה מרתון, המשכורת לא תכנס ב-9 לחודש

אל תתייאשו אם אתם לא רואים תוצאות תוך חודש, חודשיים ולפעמים גם לא תוך שנה-שנתיים. בניית עסק זה תהליך שאורך זמן ומצריך סבלנות, דיוק והרבה פעמים גם בשלות פנימית שלכם. פגשתי לא פעם אנשים שאמרו לי שהם רוצים להיות עצמאיים אבל שזה הגיע למקום היישומי משהו אצלם היה תקוע ולא בשל למקום הזה עדיין. אז לעסקים שלא דרושה השקעה ראשונית של מאות אלפים להקמתם, העצה הכי טובה שאני יכול לתת מניסיון אישי היא תקפצו למים. יכול להיות שתופתעו כמה טוב אתם יודעים לשחות.

רוצים לקבל הכוונה ודרכים לקדם את העסק שלכם?

התקשרו או שלחו הודעה ונתאם פגישת היכרות.

4061_edited.jpg

לא אוהבים למכור? זה בשבילכם

רובנו לא אוהבים את פעולת המכירה. והמילה "מכירות" אפילו גורמת לנו לאי נוחות קלה. יש כמה עקרונות ופעולות שיווקיות מקדימות שיכולות לעזור ללקוח לקנות מבלי שנצטרך "למכור" לו.

OC1PEB0.jpg

הכלים השיווקים שיעשו את כל ההבדל

לאחר תקופה כאיש שיווק ועצמאי איגדתי לי 13 כלים שבעזרתם העסק שלי מתקדם, צומח, מוכר ונהיה רווחי יותר מיום ליום. ריבוי הכלים שייש לנו כיום לשיווק העסק, יוצר בלבול וחשוב לבחור בנכונים ביותר.

13445.jpg

להפסיק לקוות שהלקוחות יגיעו ולהתחיל למכור

8 פעולות שיעזרו לך לבנות את תהליך המכירה בצורה נכונה שתבטיח שלכל שיחת מכירה שתבצע יהיו סיכויים גבוהים להיסגר. להפסיק לבזבז זמן על שיחות שלא תורמות לעסק שלך.

רוצה עוד לקוחות?

Israel,Tel Aviv

תל אביב ,ישראל,ראשון לציון

|

050-4689170

צור קשר
bottom of page