top of page

8 דרכים לניהול עסק רווחי עם לו"ז חופשי

מרגישים שאתם עובדים מסביב לשעון ומזניחים דברים חשובים מאוד בחיים שלכם? משפחה, חברים, תחביבים ואהבות ישנות... יש לזה סיבה. אתם שבויים בעסק שלכם.

IMG_3909-Edit_pp_edited.jpg

פגישת אסטרטגיה לשיווק  

שמביא לקוחות

איך תדעו אם אתם שבויים בעסק שלכם? אלו התסמינים של התופעה:

עבודה עד השעות הקטנות של הלילה, עבודה גם בסופ"ש וגם בימי חול, מענה בלתי פוסק להודעות ומיילים גם לא בשעות העבודה, היצמדות לסמארטפון ולרשתות החברתיות לצורכי עבודה גם כשאתם מבלים עם חברים או משפחה, הרגשה שאם לא תתפקדו כל העסק ייפול, שאף אחד לא יכול להחליף אתכם.

למרות שאנחנו בעלי העסק ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, להיות שבויים בעסק זה לא דבר בריא. ההשקעה של כמות הזמן בעסק צריכה להיות בחירה שלנו ואנחנו צריכים לבנות אותו בצורה שתאפשר להשקיע בו את כמות הזמן שאנחנו רוצים ולהמשיך לעשות את אותם הרווחים.

אלו הם 8 דרכים לניהול עסק רווחי עם לו"ז יותר חופשי:

לירון שוורץ.png

"רואים איך אתה דואג לכל אחד מהלב והנשמה"

לירון שוורץ

בעלת רשת מרכזי כושר

1.להיעזר בבעלי מקצוע שיעשו עבורך עבודה שחורה

 את כל המשימות הקטנות, מעצבנות ומתישות בעסק, כאלו שלא מצריכות את המומחיות שלך... מומלץ להעביר לגורם אחר שיעשה אותן עבורך. כך תפנה לעצמך זמן להתעסק במה שחשוב באמת.

2.להציב גבולות

לקוחות מתקשרים אליך בשעות קצת הזויות? אם בחרת לענות זו בעיה שלך שאיפשרת את זה. חשוב להציב גבולות ברורים של שעות העבודה גם לעצמך וגם ללקוחות שלך.

3.לשמור על עצמך מעצמך

איך זה בא לידי ביטוי? לקבל את ההחלטות שנכונות לך. להגדיר כמות שעות עבודה מקסימלית לכל יום, מקומות שאנחנו מוכנים לנסוע אליהם לפגישה ומקומות שהם פשוט לא משתלמים ומצריכים מאיתנו יותר מדי אנרגיה. לבחור את הלקוחות שנכונים לך גם ברמה האישית וגם העסקית (כאלו שלא סוחטים ממך אנרגיה, אלא רק מכניסים בך חשק לעבוד).

4.להתחיל להפריט גם חלק מהשיווק שלך החוצה

כתיבת תוכן, ניהול קמפיינים, גרפיקה... כל אלו דברים שאנשים אחרים יכולים לעשות עבורך וביתר מקצועיות. אני מבין ויודע שזו השקעה כספית שלא תמיד קל לעכל אותה. ובגלל זה אני ממליץ לבחור בתור התחלה רק תחום אחד שתופס ממך את מרבית הזמן ולא כיף לך לעסוק בו, ולהוציא אותו החוצה מהלו"ז שלך.

5.פיתוח עסקי-לבנות אוטומציות שיחסכו לך זמן ואנרגיה

מטורפת כמות הזמן שאפשר לחסוך היום בעזרת אוטומציות כאלו ואחרות בעסק. בין אם זה שליחה אוטומטית של הודעת וואטספ ללקוח שפנה אלינו, ובין אם זה סנכרון בין טופס לידים למערכת ה-CRM שלך... כל אלו ועוד יחסכו לך במצטבר טונה של זמן והתעסקות מעייפת.

6.לייצר הכנסה פסיבית-מוצר דיגיטלי

איך אפשר בלי לציין את זה... מקור הכנסה שמאפשר הגדלת רווחים עם מעט מאוד השקעה של אנרגיה לעומת השירות הרגיל שלך. הכל נעשה עם האוטומציות שדיברנו עליהן בסעיף הקודם ובשילוב של שניהם ייצרת לעצמך חופש עסקי וזמן חופשי.  

7.לייצר הכנסה חצי פסיבית

אנחנו לא חייבים להיות נוכחים ולעבוד מול הלקוח כדי לייצר הכנסה! בשלב מסוים בעסק שלך (לא כזה רחוק אולי כמו שנראה לך), לשלב עובד נוסף שיעזור לך בטיפול ביותר לקוחות, יאפשר לך להכניס כסף מבלי לעבוד (רק לנהל מלמעלה), לצאת לחופש ושהעסק עדיין יתפקד, לקחת יום חופשי עם הילדים ולדעת שלקוחות עדיין מרוצים.

8.לקבוע זמן קבוע בלו"ז השבועי לאהבות ותחביבים

בנימה אישית יותר- גם אני הרגשתי שבוי ולפעמים עדיין... אבל קיבלתי החלטה להפסיק להזניח תחביבים ואהבות אחרות בחיי ופשוט הכנסתי אותם ללו"ז שלי. בדיוק כמו פגישה עם לקוח או כל דבר מחייב אחר עבור העסק.

לסיכום, חשוב לטפח את העסק אך גם לשמור על עצמך. לשמור שהעסק לא יהפוך למעמסה בחייך (לא בשביל זה נהיית עצמאי). לוודא שיש לך זמן לדברים נוספים חשובים בחייך ואתה מנהל אתה העסק ולא הוא אותך. שיהיה בהצלחה!

רוצה להפסיק להיות שבוי בעסק שלך ולקבל כלים שיחסכו זמן, ויגדילו מכירות ורווחים בעסק שלך?

לחצו כאן- פגישת אסטרטגיה להגדלת מכירות!

WhatsApp Image 2021-08-25 at 16.40.49.jpeg

הסיפור שלי

דרור ברק, מלווה עסקים וחברות להגדלת מכירות על ידי אסטרטגיה שיווקית מדוייקת ואימון מכירות! בעל ניסיון של 12 שנה בעולמות השיווק והמכירות בתפקידי ביצוע וניהול צוותים. BA בפרסום ותקשורת שיווקית. אני מאמין בשותפות מלאה לעשייה וליווי יד ביד להשגת שיאים חדשים בעסק שלך!

גם זה יעניין אותך...

לבנות הצעה ומוצר אטרקטיבי זה לא דבר פשוט. המון פעמים נדמה לנו שההצעה שלנו מדהימה אבל כשאנחנו מציגים אותה ללקוח, הוא לא מתלהב כמו שציפינו.

נכון אנחנו לא באים מרקע של מכירות והמקצוע שלנו שונה בתכלית. ובגלל זה חשבו שתכיר את 13 הטעויות שיכולות להרוס לך תהליך מכירה מוצלח.

רוצה יותר לקוחות? הגיע הזמן שנדבר.

Israel,Tel Aviv

תל אביב ,ישראל,ראשון לציון

|

צור קשר
bottom of page