פגישת אסטרטגיה לשיווק שמביא לקוחות

דרור ברק

*לפני שאנחנו קובעים פגישה, תשמעו מה יש לדוד לומר לכם

רוצה להגדיל מכירות?

לתיאום פגישת אסטרטגיה ראשונה ללא עלות!

 

רוצה להביא עוד לקוחות?

איך זה עובד?

הכנה מקדימה שלי ליצירת יעילות

אני לומד את העסק והפעילות שלך עוד לפני שבכלל ניפגש. בנוסף אבקש ממך לענות על שאלון עסקי שייתן לי את כל המידע הנדרש כדי לעזור לך. כך אנחנו מגיעים לפגישה אחרי שאני מכיר את העסק שלך לעומק ואין צורך לבזבז זמן מיותר. 

01

פגישה האסטרטגיה להגדלת מכירות

בפגישה תקבל ממני את הדרכים לשיפור השיווק והגדלת מכירות העסק שלך. נקבל החלטות מעשיות ונמנה פעולות קונקרטיות שייש לעשות כדי להתקדם ולמנף את העסק.

חשוב מאוד!  הפגישות מלאות במידע ומאוד מקיפות (כמו 2-3 פגישות ייעוץ רגילות). להגיע אחרי שנת לילה טובה ובריכוז מלא ליעילות הפגישה וקידום העסק.

02

מעקב אחר התקדמות

(למי שמעוניין בהמשך תהליך)

ליווי עסקי מקיף לעסק שכולל עזרה בביצוע המשימות השונות, קבלת פידבק על העבודה השיווקית שלך ודרכי פעולה לשיפור ודיוק. זה מתבצע על ידי קשר ישיר שלנו בכל דרך אפשרית (וואטספ, שיחה טלפונית, מיילים, יונת דואר ועוד...) אהיה שם עבורך גם בין פגישה לפגישה ואעזור לך להגדיל את מכירות העסק. 

03

לקוחות מספרים

מורנה סלוקי

"גאיה"

קורסים וסדנאות ליצירת זוגיות 

"דרור יכול להקפיץ כל עסק כמה רמות

קדימה וזכינו שמצאנו אותו לעסק שלנו"

התחלנו עבודה עם דרור לפני זמן קצר ומיד על ההתחלה הופתעתנו מרמת התוכנית הגבוהה שבנה עבורנו. מהפגישה הראשונה זיהה מי אנחנו, ראה את נקודות החוזק והחולשה וידע איך לכוון אותנו ולקדם נקודות שהיו שקופות עבורינו עד כה. ההשקעה, האכפתיות והמסירות של דרור כלפינו עוזרות לנו למצוא את התשוקה לחלקים בעסק שעד כה היו מאתגרים מאוד.

מודה לך מאוד על הליווי המדהים.

דוד אזולאי

קואצ'ר ומפתח שיטת Phone Coach

"דרור הוא שותף לדרך!

התחלתי בשורה התחתונה,כי מבחינתי זה אומר הכל"

דרור הוביל אותי ועזר לי לרקום את השירות ביסודיות ומקצועיות, חשוב לציין שאין שני לו ביכולת לרדת לפרטים. הוא הכיל אותי ברגעים של נפילת אנרגיה וידע להחזיר אותי לעשייה. אני נזכר בשיחות המוטיבציה שלו ומודה שאם הייתי לבד, כנראה הייתי מרים ידיים ומוותר.

אז לסיום אומר, זו לא רק חוות דעת אלא גם תודה!

דרור, תודה לך מעומק ליבי.

ליאור גולסאד

צלם, בעליו של סטודיו לצילום

Lior Golsad photography

"האסטרטגיה שבנה והעבודה עם דרור היו נקודת מפנה עבור העסק שלי"

בתהליך העבודה עם דרור, נחשפתי לדרכים נוספות לשיווק העסק שלי. הצלחתי להניע את עצמי לעשייה יותר נכונה מבחינה שיווקית והבנתי שזהו עולם מגוון עם המון דרכים שבכלל לא ניסיתי ללכת בהן. הצלחתי להבין יותר לעומק את קהל היעד שלי ואיך להגיע אליו.

היום העסק שלי נמצא במקום אחר לחלוטין, ואנחנו ממשיכים לעבוד יחד כדי לפתח ולמנף את העסק עוד יותר. 

מי ולמה אני?

דרור ברק, איש שיווק, מלווה עסקים להגדלת מכירות על ידי שיווק נכון. BA  בפרסום ותקשורת שיווקית. התשוקה שלי היא ללמוד עסקים ולהצליח לייצר להם ייחוד (יתרון מבדל) ואסטרטגיה שיווקית שבעזרתה נצליח למנף את העסק.

במה אני שונה מיועצים אחרים?

כמו שותף רק בלי אחוזים, אני אהיה שם עבורך במאת האחוזים. אני הרבה יותר מיועץ. אני לא  אומר ללקוחות שלי מה לעשות, אני מראה להם איך לעשות ועושה יחד איתם יד ביד. העבודה תהיה מאוד פרקטית ומעשית בשביל להבטיח שהעסק שלך יתקדם ויצליח כלכלית. וכדי לוודא שבעתיד הלא רחוק, תוכל/י לעשות פעולות שיווק גם בלעדיי ולהצליח בעסק.

מה עוד חשוב שתדע?

לפני שניפגש, נקיים שיחה של כ-25 דקות, חשוב לי להכיר אותך וללמוד את העסק שלך לאורך ולרוחב. כך תצא מהפגישה שלנו עם הכי הרבה ערך שאני יכול לתת לך.

והכי חשוב-אני בנאדם, אני רואה גם אותך ולא רק את הזווית העסקית. אם יהיו דברים שלא נוח לך איתם, נמצא פתרונות חלופיים ודרכים נוספות כדי להתקדם.

פרטים חשובים

שיווק מדוייק ויעיל יותר להגדלת מחזור מכירות

התוצאה

זמנים

בין שעה וחצי לשעתיים

(תלוי כמה זמן תחזיקו איתי מעמד).

העלות

 ללא עלות כלל! הטבה מיוחדת לפגישה ראשונה

רוצה להזניק את העסק שלך?

050-4689170

|

מבטיח לחזור בפחות מיממה*