פגישת אסטרטגיה לשיווק שמביא לקוחות

דרור ברק

*לפני שאנחנו קובעים פגישה, תשמעו מה יש לדוד לומר לכם

רוצה להגדיל מכירות?

לתיאום פגישת אסטרטגיה להגדלת מכירות

 

רוצה להביא עוד לקוחות?

איך זה עובד?

הכנה מקדימה שלי ליצירת יעילות

אני עובר על הפעילות השיווקית שלך ברשת (אם קיימת). עמוד הפייסבוק, אתר אינטרנט, עמודי נחיתה ועוד... בנוסף אבקש ממך לענות על שאלון עסקי שייתן לי את כל המידע הנדרש כדי לעזור לך. כך אנחנו מגיעים לפגישה אחרי שאני מכיר את העסק שלך לעומק ואין צורך לבזבז זמן מיותר. בעזרת החומר הזה אני כבר מכין נקודות לשימור ושיפור בתהליכי השיווק והמכירה שלך.

01

פגישה האסטרטגיה להגדלת מכירות

בפגישה תקבל ממני את הדרכים לשיפור השיווק והגדלת מכירות העסק שלך. נקבל החלטות מעשיות ונציב משימות, פעולות קונקרטיות שייש לעשות כדי להתקדם ולמנף את העסק. נייעל את שיטת השיווק שלך והמוצרים השונים שאתה מציע. ונתכנן לעסק מסלול לקוח שיביא לך לקוחות.

חשוב מאוד! בגלל שיטת העבודה הייחודית שלי (ההכנה שאני עושה מראש) הפגישות מלאות במידע ומאוד מקיפות (כמו 2-3 פגישות ייעוץ רגילות). יש לקחת בחשבון שהיא תהיה יחסית ארוכה ויהיו לך המון משימות לביצוע לאחר הפגישה. להגיע אחרי שנת לילה טובה ובריכוז מלא ליעילות הפגישה וקידום העסק.

02

מעקב אחר התקדמות(למי שמעוניין כמובן בהמשך תהליך)

ליווי עסקי מקיף לעסק שכולל עזרה בביצוע המשימות השונות, קבלת פידבק על העבודה השיווקית שלך ודרכי פעולה לשיפור ודיוק. זה מתבצע על ידי קשר ישיר שלנו בכל דרך אפשרית (וואטספ, שיחה טלפונית, מיילים יונת דואר ועוד...) אהיה שם עבורך גם בין פגישה לפגישה ואעזור לך להגדיל את מכירות העסק. 

03

רצון אמיתי להפיק תועלת מן הפגישה

כן זו הדרישה שלי ממך על מנת שאני יוכל לעזור לך ולהפיק את המיטב עבורך מהפגישה. אני משקיע המון בהכנה לפני הפגישה ובפגישה עצמה וחשוב לי לעבוד עם בעלי עסקים שעובדים באותה הצורה. איך זה בא לידי ביטוי? מענה מקיף לשאלון שאשלח לך, שליחת החומרים השיווקים שלך אליי לפני הפגישה בזמן וכמובן רצון להתקדם ולמנף את העסק!

04

מתי כדאי להגיע לפגישה?

צורך לשפר מרכיב מסויים בעסק

אם יש דבר אחד או שניים שצריך לעבוד עליהם. שיחת המכירה שלך, ניסוח הצעת מחיר, מציאת בידול, תכנון אתר, תכנון סל מוצרים, דיוק הרכב השירות, כתיבת תוכן ועוד...  

בזמן משבר עסקי

חווה ירידה בהכנסות וצריך עזרה בכיוון ודיוק הדברים כדי לחזור לדרך המלך. זה הזמן להגיע לפגישה. נבין מה הביא למשבר ונגבש פעולות קונקרטיות להתמודדות ויציאה מן המשבר.

בתחילת הדרך

עסק מתחיל בבנייה ותהליך  ראשוני. מאיפה להתחיל? אני כאן כדי לעזור לך בדיוק השירותים, ליבת העסק, בידול, קהל יעד, בניית נכסי שיווק ומכירה, בחירת זירות לפעילות וכתיבת תוכן.

בתהליך הרחבת וגדילת עסק וותיק

יש לך קילומטראז' ורוצה לעשות קפיצת מדרגה. אתן לך דרכי פעולה  ואסטרטגיה כדי לעשות זאת. איך לפתח אפיקי שיווק חדשים, להגדיל סל ממוצע ורווחים, לשפר תהליכי מכירה ועוד...

פרטים חשובים

שיווק מדוייק ויעיל יותר להגדלת מחזור מכירות

התוצאה

זמנים

בין שעה וחצי לשעתיים

(תלוי כמה זמן תחזיקו איתי מעמד).

ההשקעה שלך

 שווה כל שקל!

פגישה ראשונה-250 ש"ח כולל מע"מ במקום 350

לקוחות מספרים

מורנה סלוקי

"גאיה"

קורסים וסדנאות ליצירת זוגיות 

"דרור יכול להקפיץ כל עסק כמה רמות

קדימה וזכינו שמצאנו אותו לעסק שלנו"

התחלנו עבודה עם דרור לפני זמן קצר ומיד על ההתחלה הופתעתנו מרמת התוכנית הגבוהה שבנה עבורנו. מהפגישה הראשונה זיהה מי אנחנו, ראה את נקודות החוזק והחולשה וידע איך לכוון אותנו ולקדם נקודות שהיו שקופות עבורינו עד כה. ההשקעה, האכפתיות והמסירות של דרור כלפינו עוזרות לנו למצוא את התשוקה לחלקים בעסק שעד כה היו מאתגרים מאוד.

מודה לך מאוד על הליווי המדהים.

דוד אזולאי

קואצ'ר ומפתח שיטת Phone Coach

"דרור הוא שותף לדרך!

התחלתי בשורה התחתונה,כי מבחינתי זה אומר הכל"

דרור הוביל אותי ועזר לי לרקום את השירות ביסודיות ומקצועיות, חשוב לציין שאין שני לו ביכולת לרדת לפרטים. הוא הכיל אותי ברגעים של נפילת אנרגיה וידע להחזיר אותי לעשייה. אני נזכר בשיחות המוטיבציה שלו ומודה שאם הייתי לבד, כנראה הייתי מרים ידיים ומוותר.

אז לסיום אומר, זו לא רק חוות דעת אלא גם תודה!

דרור, תודה לך מעומק ליבי.

ליאור גולסאד

צלם, בעליו של סטודיו לצילום

Lior Golsad photography

"האסטרטגיה שבנה והעבודה עם דרור היו נקודת מפנה עבור העסק שלי"

בתהליך העבודה עם דרור, נחשפתי לדרכים נוספות לשיווק העסק שלי. הצלחתי להניע את עצמי לעשייה יותר נכונה מבחינה שיווקית והבנתי שזהו עולם מגוון עם המון דרכים שבכלל לא ניסיתי ללכת בהן. הצלחתי להבין יותר לעומק את קהל היעד שלי ואיך להגיע אליו.

היום העסק שלי נמצא במקום אחר לחלוטין, ואנחנו ממשיכים לעבוד יחד כדי לפתח ולמנף את העסק עוד יותר. 

למה אני?

1.ההכנה שאני עושה לפני כל פגישה וההשקעה בתכנון היא יוצאת דופן ותביא את הפגישה שלנו ליעילות גבוהה מאוד. אני לא מקל ראש בכל שקל שתשלם לי ורוצה שתקבל את התמורה הכי גבוהה להשקעה שלך.

2.פרקטיקה-אני עובד בצורה מאוד מעשית. מכל פגישה איתי יוצאים עם משימות ופעולות ברורות לביצוע להתקדמות העסק והגדלת מכירות. בלי דיבורים באוויר ומילים גבוהות מיותרות! תכל'ס מה יחזיר את ההשקעה שלך ויגדיל רווחים!

3.אני איש שיווק ומכירות שמתמחה בהבנה של קהלי יעד שונים והגורמים שמניעים אותם לרכישה. אני מלווה עסקים ובונה תהליכי שיווק מורכבים. שני אלו יחד, מאפשרים לי לדעת איזה תהליך מתאים לעסק שלך כדי להביא לקוחות.

4.לפני שניפגש נקיים שיחה של כ-25 דקות, חשוב לי להכיר אותך וללמוד את העסק שלך לאורך ולרוחב. כך תצא מהפגישה שלנו עם הכי הרבה ערך שאני יכול לתת לך.

5.בעבודתי איתך אני משלב השכלה אקדמאית (תואר B.A בשיווק ופרסום) עם עבודה מעשית של למעלה מ-10 שנים בתחום השיווק והמכירות.

6.הכי חשוב-אני בנאדם, אני רואה גם אותך ולא רק את הזווית העסקית. במידה ויהיו דברים שלא יהיה לך נוח איתם, נמצא פתרונות חלופיים ודרכים נוספות כדי להתקדם.

רוצה להזניק את העסק שלך?

050-4689170

|

מבטיח לחזור בפחות מיממה*